Firma BSP je prvým oficiálnym slovenský partnerom spoločnosti Microsoft.  Intenzívna spolupráca začala ešte pred založením slovenskej aj českej pobočky Microsoftu na Slovensku.   Neustále udržiavame našu spoluprácu živú a otvorenú.

Teší nás, že na kvalite našej spolupráce so zákazníkmi sa podieľajú všetci naši zamestnanci.  Našim spoločným úsilím sme dosiahli najviac Gold kompetencií výlučne odborníkmi, ktorí sú k dispozícii priamo na Slovensku:

 

• Gold Business Intelligence

• Gold Collaboration and Content

• Gold Data Platform

• Gold Identity and Access

• Gold Management and Virtualization

• Gold Software Asset Management

• Gold Volume Licensing

• Silver Learning

• Silver Midmarket Solutions Provider

• Cloud Accelerate

 

S firmou Citrix spolupracujeme od roku 2006.  Staráme sa o rozvoj obchodného kanálu z pozície Citrix ditribútora a Citrix CSP – Service Provider distributor.

Spoločnosť Symantec je naším partnerom od roku 1997.  Staráme sa o rozvoj obchodného kanálu z pozície Broadline Distributor.  Zároveň poskytujeme licencie v rámci programu Symantec ExSP – Enterprise x Service Provider.

Microsoft Large Account Reseller

Partner spoločnosti Microsoft pre poskytovanie produktov prostredníctvom licenčných programov, vrátane MS Select a MS Enterprise. Link: http://www.microsoft.com/slovakia/licencie/default.mspx

 

Microsoft Partner Network: GOLD a SILVER

Partnerský program spoločnosti Microsoft. Titul Microsoft Gold Competency Partner je najvyššie ocenenie partnera v rámci spolupráce so spoločnosťou Microsoft. Partnerský program Microsoft Partner Network spočíva v úzkej partnerskej spolupráci. Tieto firmy sa musia do jednotlivých kompetencií kvalifikovať, t.j. musia okrem iného zamestnávať certifikovaných odborníkov na Microsoft technológie a preukázať svoju odbornosť v úspešne realizovaných projektoch ešte pred ich získaním tak, aby boli schopné plne uspokojiť požiadavky zákazníkov. Členovia, partneri, majú exkluzívny prístup k informáciám, vrátane školení a k produktom už počas ich vývoja.

Microsoft Authorized Education Reseller

Partner spoločnosti Microsoft pre poskytovanie produktov prostredníctvom licenčných programov určených špeciálne pre oblasť školstva a študentov.

 

Microsoft Software Audit Partner

Partner spoločnosti Microsoft pre poskytovanie služieb v oblasti softvérového auditu a software asset management.

 

SPLA Distributor

Distribútor umožňuje poskytovateľom služieb licencovať produkty spoločnosti Microsoft mesačne za účelom poskytovania služieb a hostovaných aplikácií ich koncovým zákazníkom.

 

Citrix Distributor

Jediný distribútor technológii Citrix v Slovenskej republike.

 

Citrix Service Provider Distributor

Distribútor podporuje program určený špeciálne pre service providerov, ktorí poskytujú hostované softvérové riešenia koncovým zákazníkom. CSP poskytuje svojim partnerom možnosť ponúkať špičkové Citrix technológie. BSP je jediným CSPD v regióne EE.

 

HP Preferred Partner

Partner spoločnosti HP je odborníkom na portfólio produktov spoločnosti HP.

 

GFI Reseller Bronze

Partner poskytuje cenovo efektívne riešenie zabezpečenia IS, prístupu k internetu (monitoring, spam, vírusy, spyware, phishing... ); správu mailov a faxov a ich zálohovania.

 

ISO 9001:2009

Oblasť: Realizacia analýzy, návrhu, vývoja, dokumentácie, nasadenia, správy, údržby,outsourcingu a predaja informačných a komunikačných systémov, vratane poskytovania komplexneho poradenstva, konzultácií a služieb IKT.Predaj, poradenstvo a riadenie licencií softvérových produktov. Digitalizácia, konverzia a spracovanie, ukladanie a archivovanie objektov a dát. Poskytovanie vzdelávacích a školiacich služieb.

Symatec Broadline Distributor

Partner spoločnosti Symantec pre poskytovanie licencií pre Enterprise zákazníkov.

 

Certificate of Security Clearance

Certifikát Národného bezpečnostného úradu na úrovni Dôverné (Confidential)

 

ISO 9001:2001 - zobraziť certifikát

Poskytovanie konzultačných, analytických a poradenských činností a služieb v oblasti správy a údržby informačných systémov, IT bezpečnosti a komunikácií. Implementácia, integrácia, realizácia a riadenie projektov IS.  Predaj, inštalácia, servis a údržba počítačov, periférií, počítačových sietí a komunikačných systémov.

BSP

Skupina BSP je významným hráčom v oblasti IT na slovenskom trhu. Našim hlavným partnerom pri technologickom riešení problémov našich klientov je spoločnosť Microsoft. Využitím jeho technológií, ako aj iných progresívnych systémov, môžeme klientom aj na Slovensku priniesť služby s medzinárodnou úrovňou. BSP je spoločnosť firiem, ktoré sa špecializujú na jednotlivé odvetvia v IT, ktoré však vzájomnou spoluprácou prinášajú klientovi komplexné riešenie.

KONTAKT

 

SKUPINA FIRIEM BSP

K Železnej studienke 27

811 04, Bratislava

 

info@bsp.sk

+421 (2) 20 90 35 00

 

BSP SOFTWAREDISTRIBUTION a.s.

BSP CYBER SECURITY GROUP, a.s.

BSP Consulting spol. s r.o.

BSP Sizar, s. r. o.

 

PC VERZIA

2015